Kosmetika

Pracujeme s moderní kosmeceutikou LARENS, orientovanou na boj proti stárnutí a kožních dermatologických problémů.

Kromě potvrzených  výborných účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika Larens zameřená na problematickou pleť se sklonem k alergiím, ekzémům, akné. Dokonale se osvědčily i při odstraňování jizev a pigmentových skvrn. Umí jít do hloubky pleti, až na buněčnou úroveň. Biopeptidy obsažené v kosmeceutikách Larens slouží k přenosu aktivních složek do hlubších vrstev kůže a obnovují poškozené buňky. Výsledky jsou viditelné ihned po ošetření. Kosmetika Larens je tzv. revoluce bez skalpelu.

 Kosmeceutika spolupracují s dermatologickými centry, lékaři, vědci a získávají spoustu ocenění ve farmakologickém průmyslu. K nejvýznamnějšímu ocenění patří stříbrná medaile z Mezinárodního veletrhu objevů a nových technologií. Je to ocenění, které se uděluje výhradně za průlomové objevy v oblasti vědy v celosvětovém měřítku.

 

 

Zakladní složkou kosmeceutik je:

-Biopeptide Complex
-Biologicky aktivní bomba přírodních oligopeptidů a polypeptidů.

-Nutrivi voda,jako nostitel aktivnich latek.

-A bioaktivni kolagen.

 

Kosmetické procedury

ANTIACNÉ OŠETŘENÍ

Jemné odstranění make-upu, diagnóza pleti wood lampou, peeling, čištění pleti, biopeptitcomplex sprej, Biopeptide  aktive Coctail, Aplikace sera ANTIAKNE VIALS, masáž obličeje a dekoltu, maska Larens, krém Larens Biopeptide collagen.

Ošetření je přizpůsobeno konkrétním potřebám pleti v závislosti na stav a typ pokožky.

 

Účinky

Díky biopeptitcomplex sjednocuje barvu pleti, redukuje drobné vrásky s okamžitým efektem, zmírňuje příznaky akné, tvorbu mazu, zarudnutí. Dochází ke snížení problémů se vznikem jizev po akné. Redukce pozánětlivé pigmentace, černých teček , ekzémů, vyživení a posílení pleti

DOBA OŠETŘENÍ

90 minut

CENA

990,-

Hydratační ošetření

Jemné odstranění make-upu, diagnóza pleti wood lampou , peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, biopeptitcomplex sprej, Biopeptide  aktive Coctail, aplikace sera lipocoll, masáž obličeje a dekoltu, maska Larens Bio Renew, krém Larens Biopeptide collagen.

Ošetření je přizpůsobeno konkrétním potřebám pleti v závislosti na stav a typ pokožky

Účinky

Díky biopeptitcomplex sjednocuje barvu pleti, redukuje drobné vrásky s okamžitým efektem a oddaluje vznik nových. Okamžitá hydratace pleti, zlepšuje hustotu pleti, činí pleť pevnější a pružnější.

Zlepšuje kontury obličeje, redukuje tmavé kruhy pod očima.

Doba ošetření

90 minut

Cena

990,-

ANTIAGING OŠETŘENÍ

Jemné odstranění make-upu, diagnóza pleti wood lampou, peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, biopeptitcomplex sprej, Biopeptide  aktive Coctail, aplikace syn & antiage eye, Aplikace sera ANTING VIALS , zapracování séra galvanickou žehličkou, Liftingová masáž obličeje a dekoltu, maska Larens Bio Renew, krém Larens Biopeptide collagen.

Ošetření je přizpůsobeno konkrétním potřebám pleti v závislosti na stav a typ pokožky

 

Účinky

Okamžité omlazení obličeje a trvalé zpevnění pokožky, vyhlazení vrásek a nedokonalostí pleti, viditelné snížení podílu tuku, udržuje pleť a svaly v pružném stavu, zlepšuje kontury obličeje, činí pleť pružnější a pevnější, sjednocuje barvu pleti, redukuje pigmentové skvrny, podporuje obnovu poškozených buněk, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu.

Doba ošetření

120 minut

Cena

1200,-

Barvení obočí a řas

Barvení obočí…………........100,- (samostatně)      50,-  (k ošetření)

Barvení řas……………........120,- (samostatně)      70,-  (k ošetření)

Formování obočí……...........80,- (samostatně)       zdarma (k ošetření)

Trhání a barvení obočí.........180,-

 

Depilace

Depilace horní ret….............80,- (samostatně)        50,- (k ošetření)

Depilace brada …….............80,- (samostatně)        50,- (k ošetření)

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí…………...............150 ,-

Zapracování séra galvanickou žehličkou…..................250 ,-

Diagnóza pleti wood lampou + poradenství….............350 ,-

Miin iMask Artemis F...........................................................250,-

WOOD LAMPA

Je světlo pro diagnostické určení melanómu, ale i melanocytárních hyperplázií a hematomů. Umožňuje určit tlouštku kůže, vlhkost a stav kůže, stejně jako detekci suché pokožky, vitiligo, solární keratózy, seborrhea, akné, mykotické infekcie, a hyperaktívní  nebo hypopigmentáci na kůži.

Miin iMask Artemis F

 

Světová novinka - světelná terapie určena k léčbě široké škály nedokonalostí pleti a ke zpomalení stárnutí pleti. Fototerapie je založena na působení světla prostřednictvím LED diod. Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, což zajišťuje významný efekt na pokožku.

1080 LED diod obnoví vaši pokožku

• Fialová: hluboké čištění

• Žlutá: redukce zarudnutí

• Modrá: pro mastnou pleť

• Červená: zvýšení pružnosti a omlazení

• Světle modrá: hydratace

• Zelená: zjemnění pokožky

• Infračervená: osvěžení uvnitř pokožky

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

L & N  beauty lounge