top of page

Kosmetika

IMG_1434.JPG

Pracujeme s moderní kosmeceutikou LARENS, orientovanou na boj proti stárnutí a kožních dermatologických problémů.

Kromě potvrzených  výborných účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika Larens zameřená na problematickou pleť se sklonem k alergiím, ekzémům, akné. Dokonale se osvědčily i při odstraňování jizev a pigmentových skvrn. Umí jít do hloubky pleti, až na buněčnou úroveň. Biopeptidy obsažené v kosmeceutikách Larens slouží k přenosu aktivních složek do hlubších vrstev kůže a obnovují poškozené buňky. Výsledky jsou viditelné ihned po ošetření. Kosmetika Larens je tzv. revoluce bez skalpelu.

 Kosmeceutika spolupracují s dermatologickými centry, lékaři, vědci a získávají spoustu ocenění ve farmakologickém průmyslu. K nejvýznamnějšímu ocenění patří stříbrná medaile z Mezinárodního veletrhu objevů a nových technologií. Je to ocenění, které se uděluje výhradně za průlomové objevy v oblasti vědy v celosvětovém měřítku.

 

 

Zakladní složkou kosmeceutik je:

-Biopeptide Complex
-Biologicky aktivní bomba přírodních oligopeptidů a polypeptidů.

-Nutrivi voda,jako nostitel aktivnich latek.

-A bioaktivni kolagen.

 

Kosmetické procedury

ANTIACNÉ OŠETŘENÍ

Jemné odstranění make-upu, peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, biopeptitcomplex sprej, Biopeptide  aktive Coctail, Aplikace sera ANTIAKNE VIALS, masáž obličeje a dekoltu, maska Larens, krém Larens Biopeptide collagen.

Ošetření je přizpůsobeno konkrétním potřebám pleti v závislosti na stav a typ pokožky.

 

Účinky

Díky biopeptitcomplex sjednocuje barvu pleti, redukuje drobné vrásky s okamžitým efektem, zmírňuje příznaky akné, tvorbu mazu, zarudnutí. Dochází ke snížení problémů se vznikem jizev po akné. Redukce pozánětlivé pigmentace, černých teček , ekzémů, vyživení a posílení pleti

DOBA OŠETŘENÍ

75 minut

CENA

990,-

Hydratační ošetření

Jemné odstranění make-upu, peeling, biopeptitcomplex sprej, Biopeptide  aktive Coctail, aplikace sera lipocoll, masáž obličeje a dekoltu, maska Larens Bio Renew, krém Larens Biopeptide collagen.

Ošetření je přizpůsobeno konkrétním potřebám pleti v závislosti na stav a typ pokožky

Účinky

Díky biopeptitcomplex sjednocuje barvu pleti, redukuje drobné vrásky s okamžitým efektem a oddaluje vznik nových. Okamžitá hydratace pleti, zlepšuje hustotu pleti, činí pleť pevnější a pružnější.

Zlepšuje kontury obličeje, redukuje tmavé kruhy pod očima.

Doba ošetření

75 minut

Cena

790,-

ANTIAGING OŠETŘENÍ

Jemné odstranění make-upu, peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, biopeptitcomplex sprej, Biopeptide  aktive Coctail, aplikace syn & antiage eye, Aplikace sera ANTING VIALS , zapracování séra galvanickou žehličkou, Liftingová masáž obličeje a dekoltu, maska Larens Bio Renew, krém Larens Biopeptide collagen.

Ošetření je přizpůsobeno konkrétním potřebám pleti v závislosti na stav a typ pokožky

 

Účinky

Okamžité omlazení obličeje a trvalé zpevnění pokožky, vyhlazení vrásek a nedokonalostí pleti, viditelné snížení podílu tuku, udržuje pleť a svaly v pružném stavu, zlepšuje kontury obličeje, činí pleť pružnější a pevnější, sjednocuje barvu pleti, odstraňuje pigmentové skvrny, podporuje obnovu poškozených buněk, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu.

Doba ošetření

90 minut

Cena

1200,-

Expresivní OŠETŘENÍ

Pro velmi aktivní klientky, jemné odstranění make-upu, peeling, biopeptitcomplex sprej, masáž obličeje a deko, aktivní maska, úprava obočí, epilace horního rtu, péče o oční okolí, maska Miin iMask Artemis.

Doba ošetření

60 minut

Cena

990,-

Deluxe antiakne ošetření

 Toto ošetření je zaměřené na hloubkové čištění problematické pleti. Čistění provádíme pomocí ultrazvukové špachtle a manuálně, na závěr aplikujeme ošetření ozonizérem, sérum anti akné a alginátovou aqua peel masku z mořských řas, pro hloubkové čištění pleti.

Co je to ozonizér – Ozonizér patří ke skupině léčebných přístrojů, které vycházejí ze starších léčebných metod. Princip využití tohoto přístroje je založen na vysokonapěťovém vysokofrekvenčním výboji.

Ošetření se provádí pomocí skleněného aplikátoru plněného argonem , který má stejně jako ostatní vzácné plyny malý elektrický odpor a vede velmi dobře elektrický proud. Díky této vlastnosti v uzavřených trubicích , kterými prochází elektrický proud, vznikají elektrické výboje.

Působením vysokofrekvenčního výboje dochází v místě užití k přeměně kyslíku obsaženého v kůži na ozón. Ozón má zklidňující a desinfekční vlastnosti. Zanícené ranky se velice dobře zatahují a hojí. Vřídky u akné rychle zasychají.

 

Doba ošetření

60 minut

Cena

1.100,-

Deluxe liftingove ošetření

Toto ošetření je zaměřené na tvorbu vrásek vek 40+.Ošetření začínáme povrchovým čištění pleti, peeling dle stavu pleti čištění ultrazvukou špachtli, ošetření pomocí diamantové dermabráze, rozprášení anti age ampulky piopeptidové serum, nanesení liftigové masky  a diamantové mikrodermabráze     

 

 

Diamantová mikrodermabráze:       

profesionální zařízení pro jemné mechanické broušení povrchu kůže s cílem omlazovat a eliminovat vady.

Vlastnosti přístroje diamantové mikrodermabraze

Kompaktní zařízení je doplněno potřebnými diamantovými prachovými tryskami. Rozměry zrna jsou různé, což umožňuje vybrat optimální verzi nástroje pro ošetření jemné, normální nebo drsné pokožky.

Doba ošetření

60 minut

Cena

1.550,-

Barvení obočí a řas

Barvení obočí…………........100,- (samostatně)      50,-  (k ošetření)

Barvení řas……………........120,- (samostatně)      70,-  (k ošetření)

Formování obočí……...........80,- (samostatně)       zdarma (k ošetření)

Trhání a barvení obočí.........180,-

 

Depilace

Depilace horní ret….............80,- (samostatně)        50,- (k ošetření)

Depilace brada …….............80,- (samostatně)        50,- (k ošetření)

Depilace rukou.......................250,-

Depilace nohou.......................550,-

Depilace  bikin........................250,-

Depilace podpaží....................250,-

Masáž obličeje + dekoltu........350,-

Miin iMask Artemis F...........................................................250,-

Miin iMask Artemis F

 

Světová novinka - světelná terapie určena k léčbě široké škály nedokonalostí pleti a ke zpomalení stárnutí pleti. Fototerapie je založena na působení světla prostřednictvím LED diod. Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, což zajišťuje významný efekt na pokožku.

1080 LED diod obnoví vaši pokožku

• Fialová: hluboké čištění

• Žlutá: redukce zarudnutí

• Modrá: pro mastnou pleť

• Červená: zvýšení pružnosti a omlazení

• Světle modrá: hydratace

• Zelená: zjemnění pokožky

• Infračervená: osvěžení uvnitř pokožky

OZONIZÉR

 

Ozonizér je přístroj, který je jedním z nejlepších přístrojů pro dezinfekci a zklidněni pleti a současně stahuje kapiláry. Přístroj je vhodný pro dezinfekci, zklidněni, stimulaci a také pro penetraci aktivní látky. Přístroj je kombinací ozonizéru, plazmy a elektroporace. Díky této unikátní kombinaci několika technologií a působení argonu a neonu má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, penetraci aktivních látek a lifing. Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti.

Indikace:

  1. pro dezinfekci pleti a oživení pojivové tkáně (po ošetření akné, hloubkovém čištění pleti a invazivních technikách)

  2. příznivě stimuluje elastické struktury

  3. zrychluje regeneraci pleti

  4. zvyšuje mikrocirkulaci, což vede ke zlepšení lokálního zásobení kůže

  5. zabraňuje znečištění póru

  6. předchází tvorbě komedomů

  7. zajišťuje hloubkovou penetraci (intenzivní vstřebání aktivních látek díky intenzivnímu napojení molekul aktivní látky)

IMG_2071.JPG
IMG_2073.JPG
IMG_2096.JPG
phonto (kopie 9).PNG
IMG_6216.JPG
phonto 2 (kopie 3).PNG
bottom of page