top of page

L&N beauty lounge tým

IMG_7813.JPG

Nikola Stuchlíková
• majitelka salonu
• lash stylistka

 

Kontakt: 605 269 255

Jmenuji se Nikola Stuchlíková a jsem zakladatelkou salónu. Jsem hrozně ráda, že jste si vybrali právě náš salon na jakoukoliv službu a pevně věřím, že budete spokojeni.

Permanentnímu prodlužování řas se věnuji již 10 rokem. Vyzkoušela jsem mnoho materiálu od různých firem a vybrala jsem pro Vás tu nejlepší.  Miluji ten pocit, když klientka otevře oči a vidím ten efekt prodloužených řas! 
V dnešní době se líčí skoro každá žena a já velice ráda jen podtrhnu jejich krásu vizáži. Díky líčení jsem se seznámila se spoustu skvělých lidí a nadále s nimi spolupracuji (modelky, kameramani, fotografové, organizátoři akcí).

Marina Kaliszová

 • lash stylistka

Kontakt: 607 068 036

Instagram: mari_lash.cz

Jmenuji se Marina a ráda Vám pomohu, abyste neztrácela svůj drahocenný čas před zrcadlem. Prodlužování řas dělám již 2 rokem. Mám ráda práci s klienty a komunikaci s nimi. Jsem přátelská a věřím, že každá žena si zaslouží být krásná a okouzlující. U řas to platí dvojnásob, protože každá klientka odchází s pocitem ,, jsem princezna,,

Pojďme společně vybrat to nejlepší pro Vás.

 

Martina Koblížková
• PhiBrows Artist

Kontakt: 778 402 966

Instagram: martina.koblizkova
 

Dobrý den, moje jméno je Martina Koblížková a  vítám Vás na mém webu. Vaše cesta za dokonalým zevnějškem právě započala a dovolte mi Vás jí provést.

Oboru Permanentní make-up se věnuji již od roku 2018, kdy jsem se po několikaměsíčním školení stala členkou jedné z nejlepších a nejprestižnějších akademií na světě – PhiAcademy. Tato světoznámá instituce školí elitu mezi odborníky na microblading a je mi ctí, že se mohu pyšnit jejím titulem Royal Artist, právě v této nejžádanější kategorii PMU.

 

Na vavřínech ale není dobré usínat a tak jako v každém odvětví beauty byznysu, i v permanentním makeupu se umělec musí  neustále vzdělávat a „jít s dobou“  aby klientům mohl vždy nabídnout to nejlepší a držel krok s nejnovějšími trendy a nabídnout nejnovější techniky úpravy obočí, ale i třeba rtů.

Proto jsem zvolila ke své další cestě v PMU školení od Veroniky Petrás v La Majja Academy - jedné z nejžádanějších a nejlepších umělkyň ne jen v české republice, ale i na světě.

Mezi moje další úspěchy patří certifikát PhiAcademy – PhiHenna Technician a v neposlední řadě i zkušenosti v oblasti SMP – mikropigmentaci vlasů.

 

Ráda bych Vám poděkovala za Vaši projevenou důvěru a zájem o mé služby. Permanentní make-up je šperk, který musí slušet na míru jako ulitý, proto vždy ke klientům volím individuální přístup s ohledem na jejich potřeby a touhy.

 

Vaše Martina

Daria Formanová

 • Plasma pen

Kontakt: 774 533 073

Instagram: jettplasma_by_dara

Má profese je zdravotní sestra v estetickém oboru. Proto mám velice blízko k této metodě Plazma pen, kde se vždy snažím individuálně řešit daný nedostatek, který Vás trápí. Určitě vždy najdeme nejlepší řešení pro každou z Vás.

Petra Pavlitová

 • kosmetička

 • make-up artist

Kontakt:  733 719 753

Instagram: pavlitovapetra

Jmenuji se Petra a jsem vystudovaná kosmetička. Mám za sebou 20 let praxe v oboru péči o pleť. Obor kosmetička jsem si vybrala, protože mám radost když mohu dělat klientky ještě krásnější než jsou. Prioritou mých služeb je individuální, odborný a pečlivý přístup ke každé z Vás.

David Žůrek

 • mikropigmentace vlasů

 • masáže

Kontakt:   739 649 222

Instagram: phiscalp_david_smp

Moje jméno je David a jsem dalším členem týmu L&N beauty lounge. Hodně let jsem strávil v zahraničí a seznámil se tam s netradiční a pro čechy ještě neobjevenou procedurou, kterou jsem se rozhodl dovést do česka. Věřím, že dobrý vzhled není jen ženská záležitost a vypadat dobře je v dnešní době nezbytné, protože sebevědomí máme jen jedno.

LN pics 4DSC02742-Edit.JPG

MICHAELA KUŽELOVÁ

 • prodloužení a zahuštění vlasů

Kontakt:  606 220 811

Instagram: michaelas_hairdressing

Jsem profesionální kadeřnice s více jak 15ti letou praxí v kadeřnickém odvětví. V současné době se jako jediná certifikovaná v celé České republice specializuji na novou holistickou metodu prodlužování vlasů MAGO. Za svou dlouholetou praxi jsem měla možnost pracovat v předních zahraničních salonech, převážně v Londýně, kde jsem měla tu čest být senior stylistkou pro celebrity různých jmen, mezi které patří například americká herečka Lela Bergeron, šéfredaktorka časopisu Home Design Lucy Searle Houlton, spisovatelka Andrea Dean nebo BBC producentka Elsa Sharp.

 

Moje moto – „ Invest in your hair, it is the crown, you never take off ‘‘  

KRISTÝNA PAZDEROVÁ

 • nehtařka

Kontakt:  720 554 049

Instagram: kristynapazderova_nails

Mé jméno je Kristýna Pazderová a jsem nehtová designérka. Této profesi se věnuji od roku 2019. Naše ruce jsou dennodenně vystavovány mnoha nepříznivým vlivům spojeným s profesí, omýváním, ale také slunečním zářením či zimou. V salonu L&N beauty lounge Vám nehty nejen nazdobím, ale postarám se o kompletní péči o ruce, které jsou naší vizitkou

Michaela Chudá

 • Lash lifting

 • Brow artist

   

 

Kontakt: 736 749 049

Instagram: michaela_lash_brow

Máte špatné zkušenosti s umělými řasami, nebo se Vám jen prostě nelíbí? Obočí je pro Vás každé ráno nepřítel? 

Možná právě já Vám s tím mohu pomoct. 

Mé jméno je Michaela a specializuji se na úpravu řas a obočí. 

Metodou Lash lifting Vaše řasy šetrným způsobem natočím a prodloužím. Řasy poté vypadají hustější, plnější a opticky delší a takto upravené Vám vydrží klidně 4-6 týdnů. Řasy Vám také ráda nabarvím.

Obočí na míru vyměřím a profesionálním voskem značky Lycon nezbedné chloupky vytrhám. 

Metodou Laminace obočí se chloupky krásně narovnají, zafixují a vyplní. 

Pokud si klientka žádá, obočí barvím peroxidovou barvou nebo Hennou což je přírodní barvivo. Nejžádanější je však kombinace laminace a henny (Lamixx).

Jaroslava Bečicová

 • pedirka

Kontakt: 728 752 896 

Jmenuji se Jarka a chtěla bych Vám dopřát špičkovou péči a relaxaci nohou – zaslouží si to! Věděli jste, že Vaše nohy ujdou během průměrného života až neuvěřitelných 100 000 kilometrů? I proto si právě nohy a chodidla zaslouží naši pozornost a péči – pokožka nohou je každodenně skutečně namáhána.
Dopřejte si pravidelnou pedikúru, která je nejen estetickou záležitostí, ale je také zásadní pro zdraví pokožky na nohou a správný růst nehtů. Odborně a kvalitně provedená pedikúra dokáže efektivně vyřešit i mnohé zdravotní problémy.

Ivana Polesová

 • lash stylistka

Kontakt: 774 906 442

Jmenuji se Ivana Polesová a v salóně pracuji jako  lash stylistka se specializací na prodlužování a zvýrazňování řas. S pečlivostí a důrazem na individualitu každé klientky se snažím najít to nejlepší řešení pro vaše potřeby. Snažím se učinit vaše oči nádhernými a zdůraznit vaši přirozenou krásu. Mým  hlavním cílem je, abych vám poskytla nejlepší možné výsledky, které vás uspokojí a přinesou vám radost z krásy vašich řas. Těším se na setkání s vámi a na společné objevení vašeho perfektního looku!

20200813-143.JPG
DSCF2873.jpeg
DSCF3004.jpeg
DSCF3249.jpeg
DSCF3149.jpeg
DSCF3259.jpeg
DSCF3299 (1).jpeg
bottom of page