L&N beauty lounge tým

Nikol.PNG

Nikola Stuchlíková
• majitelka salonu
• lash stylistka
• make-up artist

• BB glow 

Permanentnímu prodlužování řas se věnuji již 8 rokem. Vyzkoušela jsem mnoho materiálu od různých firem a za mě nejlepší je Glamour lashes, se kterým také pracuji. Miluji ten pocit, když klientka otevře oči a vidím ten efekt prodloužených řas! 
V dnešní době se líčí skoro každá žena a já velice ráda jen podtrhnu jejich krásu vizáži. Díky líčení jsem se seznámila se spoustu skvělých lidí a nadále s nimi spolupracuji (modelky, kameramani, fotografové, organizátoři akcí).

Ludmila Králová
• majitelka salonu
• lash stylistka

Lash stylistkou jsem se stala před necelými dvěma roky. Byla to pro mne výzva umět všechny styly a dokázat přesně klientce vykouzlit k jejímu typu očí krásný a svůdný pohled. Náš salon jsme otevřely s mojí kamarádkou a také skvělým pracovním partnerem. Také pracuji se značkou Glamour lashes.

lidus.PNG
20200813-66.JPG

Martina Koblížková

• PhiBrows Artist

Moje jméno je Martina a i přes to, že jsem původně vystudovala úplně jiný obor, po delším hledání mé vysněné práce mě zcela očarovala technika aplikace permanentního makeupu od značky Phi. Po osmi měsících velice náročného kurzu a 12ti levlech kterými každý artist musí úspěšně projít jsem konečně získala svůj certifikát a mohla jsem se pustit do práce. Jsem pyšná na to, že mohu být součástí teamu LNbeautylounge a těším se na každou z Vás u mě v Phi místnůstce.

Daria Formanová

  • Plasma pen

Má profese je zdravotní sestra v estetickém oboru. Proto mám velice blízko k této metodě Plazma pen, kde se vždy snažím individuálně řešit daný nedostatek, který Vás trápí. Určitě vždy najdeme nejlepší řešení pro každou z Vás.

portret-2.jpg
portret-1.jpg

Petra Pavlitová

  • kosmetička

Jmenuji se Petra a jsem vystudovaná kosmetička. Mám za sebou 20 let praxe v oboru péči o pleť. Obor kosmetička jsem si vybrala, protože mám radost když mohu dělat klientky ještě krásnější než jsou. Prioritou mých služeb je individuální, odborný a pečlivý přístup ke každé z Vás.

David Žůrek

  • mikropigmentace vlasů

Moje jméno je David a jsem dalším členem týmu L&N beauty lounge. Hodně let jsem strávil v zahraničí a seznámil se tam s netradiční a pro čechy ještě neobjevenou procedurou, kterou jsem se rozhodl dovést do česka. Věřím, že dobrý vzhled není jen ženská záležitost a vypadat dobře je v dnešní době nezbytné, protože sebevědomí máme jen jedno.

portret-5.jpg
portret-4.jpg

MICHAELA KUŽELOVÁ

  • prodloužení a zahuštění vlasů

Jsem profesionální kadeřnice s více jak 15ti letou praxí v kadeřnickém odvětví. V současné době se jako jediná certifikovaná v celé České republice specializuji na novou holistickou metodu prodlužování vlasů MAGO. Za svou dlouholetou praxi jsem měla možnost pracovat v předních zahraničních salonech, převážně v Londýně, kde jsem měla tu čest být senior stylistkou pro celebrity různých jmen, mezi které patří například americká herečka Lela Bergeron, šéfredaktorka časopisu Home Design Lucy Searle Houlton, spisovatelka Andrea Dean nebo BBC producentka Elsa Sharp.

 

Moje moto – „ Invest in your hair, it is the crown, you never take off ‘‘  

20200813-143.JPG
20200813-44.JPG
20200813-18.JPG
20200813-92.JPG
20200813-170.JPG