Nehtová modeláž

Nehtová modeláž je zpevnění nehtů a prodloužení pomocí šablonek, které jsou mnohem šetrnější k vlastnímu nehtu než když se prodlužuje na umělé nehtové tipy. Po manikúře se vše tvdí v UV lampě a následně se modeláže lakují a zdobí.

Gelové nehty vydrží přibližně 3-4 týdny. Po uplynutí této doby je potřeba odrůstající nehty znovu doplnit. Pracuje se pouze s kvalitní certifikovanou značkou Enii-nails

Doba aplikace

90-120 minut

Cena

Nová nehtová modeláž.............750,-

Doplnění........................................600,-

Doplnění po jiném studiu.........750,-

Odstranění.....................................200,-

Lehké zdobení (1-2 nehty).....ZDARMA

Zdobení (více nehtů)................ 50-100,-

GEL LAK

je metoda UV gellaku, který se lakuje na přírodní nehty. Gel lak se po manikúře společně s bází a top coatem tvrdí v lampě. Je vysoce odolný vůči poškrábání a vydrží 14-30 dní. Vyznačuje se dlouhou trvanlivostí barvy a vysokým leskem

Doba aplikace

60 minut

Cena

Nové.........................................400,-

 

Zpevnění přírodního nehtu rubber gelem

je systém určený pro namáhané přírodní nehty a pro nehty, na kterých nedrží gel lak. Jsou to exkluzivní nové generace vyrobené na bázi kaučukovaného gelu. Neobsahují nebezpečné látky a rozpouštědla a jsou velmi elastické a flexibilní. Vyrovnávají nerovnosti na lůžku nehtu a zpevňují poškozené nehty. Po manikúře se báze, barvy i top coat vytvrzuje v UV lampě.

Doba aplikace

30- 60 minut

Cena

Nové.........................................500,-

Odstranění................................50,-

Manikúra

Manikúra je kosmetická procedura, ve které dochází k péči rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání, odstranění odumřelé kůže a dle přání lakování a zdobení.

Vhodná pro ženy i pro muže.

Doba aplikace

30 minut

Cena

250,-

 

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

L & N  beauty lounge